Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gafazut' - Rakousko (Montafon), Tschagguns. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 4 dospělý. Jednoduché zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna. Vstup na zahradu, na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Malá terasa. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. Pokoj s manželskou postelí je průchozí místnost. Žádná televize. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gafazut, Tschagguns

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6774_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 4 dospělý. Jednoduché zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna. Vstup na zahradu, na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Malá terasa. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. Pokoj s manželskou postelí je průchozí místnost. Žádná televize.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 09:28
Mapa stránek ...