Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mangeng' - Rakousko (Montafon), Schruns. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). K dispozici pouze pro Vás: malý balkón s přístupem přes hlavní vchod. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mangeng, Schruns

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6780_25_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). K dispozici pouze pro Vás: malý balkón s přístupem přes hlavní vchod.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:28
Mapa stránek ...