Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Sasella' - Rakousko (Montafon), Schruns. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Útulné zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Sprcha/WC. Velký balkon. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. Přístup k pozemku je skrze strmou ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Sasella, Schruns

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6780_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Útulné zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Sprcha/WC. Velký balkon. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. Přístup k pozemku je skrze strmou cestu u zadní části domu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 22:36
Mapa stránek ...