Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Helmreich' - Rakousko (Montafon), Sankt Gallenkirch. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 120 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a 1x vysunovací lůžko (2 os.). Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pokoj s dvoulůžkem má navíc rohové sezení. 1 pokoj s dvoulůžkem má průchozí p ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Helmreich, Sankt Gallenkirch

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6791_150_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 120 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a 1x vysunovací lůžko (2 os.). Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pokoj s dvoulůžkem má navíc rohové sezení. 1 pokoj s dvoulůžkem má průchozí prostor se skříněmi. Byt s vlastním vchodem. Obytná kuchyně je bez okna.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:52
Mapa stránek ...