Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Helmreich' - Rakousko (Montafon), Sankt Gallenkirch. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 35 m2 v 1. patře. Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x dvoulůžko, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Helmreich, Sankt Gallenkirch

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6791_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2 v 1. patře. Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x dvoulůžko, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:18
Mapa stránek ...