Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Chalet Montafon' - Rakousko (Montafon), Sankt Gallenkirch. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 88 m2. Vkusné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a plochá obrazovka. Obývací pokoj/jídelna 35 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna a plochá obrazovka. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť, Sauna. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) pov ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Chalet Montafon, Sankt Gallenkirch

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6791_130_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 88 m2. Vkusné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a plochá obrazovka. Obývací pokoj/jídelna 35 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna a plochá obrazovka. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť, Sauna. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 19:46
Mapa stránek ...