Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Wachter' - Rakousko (Montafon), Gaschurn. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2, v podkroví. Částéčně zkosený, komfortní zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Balkon na sever, s výhledem na obc ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Wachter, Gaschurn

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6793_120_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2, v podkroví. Částéčně zkosený, komfortní zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Balkon na sever, s výhledem na obci a hory.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:11
Mapa stránek ...