Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alpenhaus Katschberg' - Rakousko (Lungau), Sankt Michael im Lungau. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dvouposchoďový apartmán 92 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 6 dospělý + 2 děti. Moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). 2x koupelna nebo sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Parketové podlahy. Balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K disp ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alpenhaus Katschberg, Sankt Michael im Lungau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5582_500_14/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dvouposchoďový apartmán 92 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 6 dospělý + 2 děti. Moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). 2x koupelna nebo sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Parketové podlahy. Balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.11.2017 10:21
Mapa stránek ...