Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Aineckblick' - Rakousko (Lungau), Sankt Margarethen im Lungau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Top 8', 3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), krbová kamna, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x malý pokoj, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na sjezdovku a ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Aineckblick, Sankt Margarethen im Lungau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5581_120_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Top 8', 3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), krbová kamna, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x malý pokoj, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Parketové podlahy. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na sjezdovku a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 8. Pozor prosím: nekuřácký byt. Do malé místnosti světlo přichází skrze dveře s kouřovým sklem. Sušák na lyžáky je v suterénu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 19:08
Mapa stránek ...