Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Top 4' - Rakousko (Lungau), Sankt Margarethen im Lungau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Top 4', 2-pokojový byt 49 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV-satelit. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s malý bar, jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa 22 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Top 4, Sankt Margarethen im Lungau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5581_120_14/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Top 4', 2-pokojový byt 49 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV-satelit. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s malý bar, jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa 22 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 04:32
Mapa stránek ...