Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Top 13' - Rakousko (Lungau), Sankt Margarethen im Lungau. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Top 13', 4-pokojový ateliér 81 m2. Částéčně zkosený, komfortní a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), krbová kamna, jídelní stůl, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s posuvnými dveřmi. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dětský pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyv ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Top 13, Sankt Margarethen im Lungau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5581_120_13/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Top 13', 4-pokojový ateliér 81 m2. Částéčně zkosený, komfortní a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), krbová kamna, jídelní stůl, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s posuvnými dveřmi. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dětský pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Parketové podlahy. Terasa 13 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na sjezdovku a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 13. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:21
Mapa stránek ...