Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Top 13' - Rakousko (Lungau), Sankt Margarethen im Lungau. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Top 13', 4-pokojový byt 81 m2, v podkroví. Částéčně zkosený, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Parketové podlahy. Malý balkon 3 m2, terasa 13 m2. Balkónový nábytek. Panora ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Top 13, Sankt Margarethen im Lungau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5581_120_13/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Top 13', 4-pokojový byt 81 m2, v podkroví. Částéčně zkosený, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Parketové podlahy. Malý balkon 3 m2, terasa 13 m2. Balkónový nábytek. Panoramatický výhled na sjezdovku a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 13. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.4.2017 07:37
Mapa stránek ...