Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Penthaus Astrid' - Rakousko (Lungau), Sankt Margarethen im Lungau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Penthaus Astrid', 3-pokojový byt 69 m2, v podkroví. Částéčně zkosený, pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Parketové podlahy. Balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na sjezdovku a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zda ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Penthaus Astrid, Sankt Margarethen im Lungau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5581_120_12/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Penthaus Astrid', 3-pokojový byt 69 m2, v podkroví. Částéčně zkosený, pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha/WC. Parketové podlahy. Balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na sjezdovku a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 12. Pozor prosím: nekuřácký byt. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2017 09:26
Mapa stránek ...