Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Top 9' - Rakousko (Lungau), Sankt Margarethen im Lungau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Top 9', 3-pokojový dvouposchoďový apartmán 66 m2 na 2 podlažích, v patře. Částéčně zkosený, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V podkroví: galerie s 1x dvoulůžko a koupelna/sprcha/WC. Parketové podlahy. Balkon. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozi ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Top 9, Sankt Margarethen im Lungau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5581_120_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Top 9', 3-pokojový dvouposchoďový apartmán 66 m2 na 2 podlažích, v patře. Částéčně zkosený, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V podkroví: galerie s 1x dvoulůžko a koupelna/sprcha/WC. Parketové podlahy. Balkon. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 9. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 05:22
Mapa stránek ...