Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Top 1' - Rakousko (Lungau), Sankt Margarethen im Lungau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Top 1', 2-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Parketové podlahy. Terasa. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 1. Pozor ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Top 1, Sankt Margarethen im Lungau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5581_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Top 1', 2-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Parketové podlahy. Terasa. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 1. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:22
Mapa stránek ...