Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ogris' - Rakousko (Korutany), Velden am Wörthersee. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 80 m2 v 2. patře. Renovovaný v roce 2014: obývací pokoj/jídelna zkosený s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Zkosen 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Zkosen 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 6 m2. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ogris, Velden am Wörthersee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9220_700_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 80 m2 v 2. patře. Renovovaný v roce 2014: obývací pokoj/jídelna zkosený s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Zkosen 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Zkosen 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 6 m2. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.2.2019 04:20
Mapa stránek ...