Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ogris' - Rakousko (Korutany), Velden am Wörthersee. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 107 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2017: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 3x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC, WC zvlášť. Balkon, velká terasa 30 m2. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt má svůj vlastní vchod a má částečně zkosené stropy. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ogris, Velden am Wörthersee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9220_700_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 107 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2017: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 3x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC, WC zvlášť. Balkon, velká terasa 30 m2. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt má svůj vlastní vchod a má částečně zkosené stropy.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:20
Mapa stránek ...