Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Alpenpark Turrach Steinalm' - Rakousko (Štýrsko), Turracher Höhe. Jedná se o ubytování pro 11 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 'Chalet No.6', 6-pokojová chata na 3 podlažích. Prostorné, luxusní zařízení se dřevem: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, hydromasážní sprcha, vířivou vanou, Sauna. Ve spodním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Herní místnost s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. WC zvlášť. V horním patře: velký obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), plynová kamna. Vstup na terasu. Otevřená ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Alpenpark Turrach Steinalm, Turracher Höhe

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9565_120_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 11 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
'Chalet No.6', 6-pokojová chata na 3 podlažích. Prostorné, luxusní zařízení se dřevem: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, hydromasážní sprcha, vířivou vanou, Sauna. Ve spodním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Herní místnost s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. WC zvlášť. V horním patře: velký obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), plynová kamna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, sauna, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Vhodné pro rodiny. Sauna v lázních je infračervená kabina. Ve venkovním prostoru tohoto domu je malá lyžárna. Budova s recepcí se nachází mimo obec!
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:40
Mapa stránek ...