Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Alpenpark Turrach Steinalm' - Rakousko (Korutany), Turracher Höhe. Jedná se o ubytování pro 11 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 'Chalet Typ B5', 6-pokojová chata 130 m2. Luxusní a vkusné zařízení: 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha/WC, vířivou vanou. V horním patře: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Velká terasa. Výhled na hory, na sjezdovku a na krajinu. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka (extra). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Infračervená ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Alpenpark Turrach Steinalm, Turracher Höhe

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9565_120_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 11 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
'Chalet Typ B5', 6-pokojová chata 130 m2. Luxusní a vkusné zařízení: 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, sprcha/WC, vířivou vanou. V horním patře: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Velká terasa. Výhled na hory, na sjezdovku a na krajinu. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka (extra). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Infračervená sauna. Rozložení jednotlivých pokojů se může lišit.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2017 20:51
Mapa stránek ...