Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Alpenpark Turrach Steinalm' - Rakousko (Štýrsko), Turracher Höhe. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 'Chalet 46', 6-pokojová chata 130 do 140 m2 na 2 podlažích. Prostorné, luxusní zařízení se dřevem: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, vířivou vanou, Sauna. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Velký obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), plynová kamna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar) s malý bar, ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Alpenpark Turrach Steinalm, Turracher Höhe

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9565_120_12/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
'Chalet 46', 6-pokojová chata 130 do 140 m2 na 2 podlažích. Prostorné, luxusní zařízení se dřevem: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, vířivou vanou, Sauna. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Velký obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), plynová kamna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar) s malý bar, jídelní stůl. Balkon, velká terasa. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). Dvoulůžkový pokoj v přízemí má přímý vstup do lázní. Sauna je infračervená kabina. Budova s recepcí se nachází mimo obec!
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 16:57
Mapa stránek ...