Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chalet Zirbenwald I' - Rakousko (Štýrsko), Turracher Höhe. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Chalet Zirbenwald I', 5-pokojová chata 120 m2. Luxusní a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, vířivou vanou. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. Velká terasa. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sauna, dětská postý ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chalet Zirbenwald I, Turracher Höhe

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9565_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Chalet Zirbenwald I', 5-pokojová chata 120 m2. Luxusní a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, vířivou vanou. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. Velká terasa. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sauna, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta) u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Infračervená sauna. Rozvržení jednotlivých pokojů se může lišit.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:13
Mapa stránek ...