Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Karrer' - Rakousko (Korutany), St. Stefan im Lavanttal. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 50 m2, v přízemí. Stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Velký balkon, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt může být obsazen maximálně 4 osobami (včetně dětské ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Karrer, St. Stefan im Lavanttal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9431_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 50 m2, v přízemí. Stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Velký balkon, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt může být obsazen maximálně 4 osobami (včetně dětské postýlky).
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 00:34
Mapa stránek ...