Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Magnet' - Rakousko (Korutany), Sankt Andrä. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 75 m2. Vkusné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl a TV-satelit. Sprcha/WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC. Balkon. Velmi pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 1 přistýlka k dispozici.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Magnet, Sankt Andrä

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9433_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 75 m2. Vkusné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl a TV-satelit. Sprcha/WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC. Balkon. Velmi pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 1 přistýlka k dispozici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:44
Mapa stránek ...