Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Riedl' - Rakousko (Korutany), Preitenegg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit a rádio. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout, TV a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s umyvadlo. Průchozí pokoj s 2x lůžko. 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC. Velká terasa krytá. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Riedl, Preitenegg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9451_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit a rádio. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout, TV a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s umyvadlo. Průchozí pokoj s 2x lůžko. 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC. Velká terasa krytá. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dřevo do kamen je k dispozici zdarma, olejové topení (navíc).
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:47
Mapa stránek ...