Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Silvia' - Rakousko (Korutany), Pörtschach am Wörthersee. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky). Balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Silvia, Pörtschach am Wörthersee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9210_110_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky). Balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:17
Mapa stránek ...