Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Silvia' - Rakousko (Korutany), Pörtschach am Wörthersee. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2, v přízemí. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a TV-satelit. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Velký balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Silvia, Pörtschach am Wörthersee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9210_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2, v přízemí. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a TV-satelit. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Velký balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:30
Mapa stránek ...