Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Silvi' - Rakousko (Korutany), Pörtschach am Wörthersee. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. ' Silvia', 3-pokojový byt 80 m2 na 2 podlažích. Částéčně renovovaný v roce 2018, útulné zařízení: vstup. Malý obývací pokoj s TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní kout. Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 2x lůžko. Velká terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Silvi, Pörtschach am Wörthersee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9210_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
' Silvia', 3-pokojový byt 80 m2 na 2 podlažích. Částéčně renovovaný v roce 2018, útulné zařízení: vstup. Malý obývací pokoj s TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní kout. Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 2x lůžko. Velká terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:55
Mapa stránek ...