Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Oberstbergmeisteramt' - Rakousko (Korutany), Obervellach. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 48 m2 v 2. patře. Vkusné a romantické zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Nika s 1x dvoulůžko. Malá kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Dřevěné podlahy. Pěkný výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře, hasicí přístroj. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Oberstbergmeisteramt, Obervellach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9821_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2 v 2. patře. Vkusné a romantické zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Nika s 1x dvoulůžko. Malá kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Dřevěné podlahy. Pěkný výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře, hasicí přístroj.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 19:56
Mapa stránek ...