Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Oberstbergmeisteramt' - Rakousko (Korutany), Obervellach. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Komfortní a moderní zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril) s jídelní stůl, TV-satelit (plochá obrazovka). Sprcha/WC. Dřevěné podlahy, podlahy z přírodního kamene. Pěkný výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Krásný byt s velkými a vysokými prostorami! V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Oberstbergmeisteramt, Obervellach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9821_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Komfortní a moderní zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril) s jídelní stůl, TV-satelit (plochá obrazovka). Sprcha/WC. Dřevěné podlahy, podlahy z přírodního kamene. Pěkný výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Krásný byt s velkými a vysokými prostorami!
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 22:10
Mapa stránek ...