Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gasser' - Rakousko (Korutany), Millstättersee. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 55 m2, v patře. Zkosený, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko, 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Balkon, zahradní sezení. Gril. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Část lůžek v obývacím pokoji je lehce odděleno, ale nacházejí se pod skoseným stropem. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gasser, Millstättersee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9872_300_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 55 m2, v patře. Zkosený, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko, 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Balkon, zahradní sezení. Gril. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Část lůžek v obývacím pokoji je lehce odděleno, ale nacházejí se pod skoseným stropem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 09:17
Mapa stránek ...