Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Drautal' - Rakousko (Korutany), Millstättersee. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Drautal', 2-pokojový byt 55 m2, v přízemí. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 200 cm), jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/WC. Velká terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Drautal, Millstättersee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9872_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Drautal', 2-pokojový byt 55 m2, v přízemí. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 200 cm), jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu, k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/WC. Velká terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:14
Mapa stránek ...