Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Kopphütte' - Rakousko (Korutany), Klippitztörl. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový selský dům 130 m2. Objekt vhodný pro 6 dospělý + 3 děti. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit, plochá obrazovka a kamna na dřevo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a kachlová kamna. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl a kamna na dřevo. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a elektrická kamna. Balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Kopphütte, Klippitztörl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9462_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový selský dům 130 m2. Objekt vhodný pro 6 dospělý + 3 děti. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit, plochá obrazovka a kamna na dřevo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a kachlová kamna. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl a kamna na dřevo. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a elektrická kamna. Balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 3 domácí zvířata (psi) povolena. Příplatek za úklid, ve výši € 40.00 je povinný!
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:13
Mapa stránek ...