Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Almdorf Klippitz' - Rakousko (Korutany), Klippitztörl. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová chata 115 m2. Světlé, luxusní zařízení se dřevem: 2x dvoulůžkový pokoj. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout, TV-satelit a plynová kamna. 2x sprcha/WC, WC zvlášť, masážní sprcha Hammam, vířivou vanou. Parketové podlahy. Balkon. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. V tomto typu domu jsou k dispozici 3 nebo 4 ložni ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Almdorf Klippitz, Klippitztörl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9462_140_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 115 m2. Světlé, luxusní zařízení se dřevem: 2x dvoulůžkový pokoj. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout, TV-satelit a plynová kamna. 2x sprcha/WC, WC zvlášť, masážní sprcha Hammam, vířivou vanou. Parketové podlahy. Balkon. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. V tomto typu domu jsou k dispozici 3 nebo 4 ložnice pro 8 nebo 9 osob. Různé vybavení koupelny možné, zvláštní požadavky si můžete vyžádat při rezervaci. Pozdější změny na místě není možno zaručit.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:06
Mapa stránek ...