Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Almdorf Klippitz' - Rakousko (Korutany), Klippitztörl. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová chata 70 m2. Světlé, luxusní zařízení se dřevem: 2x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout, TV-satelit a plynová kamna. WC zvlášť, koupelna nebo sprcha/WC, masážní sprcha Hammam. Parketové podlahy. Balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Finská sauna nebo infračervená kabina. O mimořádné požadavky prosím zažádejte během rezervace. Na místě není možno zar ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Almdorf Klippitz, Klippitztörl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9462_140_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 70 m2. Světlé, luxusní zařízení se dřevem: 2x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní kout, TV-satelit a plynová kamna. WC zvlášť, koupelna nebo sprcha/WC, masážní sprcha Hammam. Parketové podlahy. Balkon. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Finská sauna nebo infračervená kabina. O mimořádné požadavky prosím zažádejte během rezervace. Na místě není možno zaručit dostupnost.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:26
Mapa stránek ...