Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Rustika' - Rakousko (Korutany), Klagenfurt am Wörthersee. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojová chata 90 m2. Romantické zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Cafissimo)) s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit, stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. Vstup k zahradnímu sezení. Sprcha, WC zvlášť. E-topení (100 l). Balkon 16 m2, terasa 22 m2, zahradní seze ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Rustika, Klagenfurt am Wörthersee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9020_350_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 90 m2. Romantické zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Cafissimo)) s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit, stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. Vstup k zahradnímu sezení. Sprcha, WC zvlášť. E-topení (100 l). Balkon 16 m2, terasa 22 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (4x), odkládací místnost. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:58
Mapa stránek ...