Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Glockner' - Rakousko (Korutany), Heiligenblut. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. ' 49', 3-pokojový byt 67 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna 24 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na lodžii. Zkosen 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. E-topení. Velký balkon. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Glockner, Heiligenblut

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9844_10_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
' 49', 3-pokojový byt 67 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna 24 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na lodžii. Zkosen 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. E-topení. Velký balkon. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:09
Mapa stránek ...