Ubytování v Rakousku, Glödnitz (Korutany) v rekreačním domě 'Fuggermühle'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Fuggermühle, Glödnitz
★★★

Rakousko, Korutany, Glödnitz

Rakousko, Korutany, Glödnitz
Číslo objektu: AT9346.53.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9346_53_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.101,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Fuggermühle', 3-pokojový dům 80 m2. Úplně renovovaný, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s 1x pohovka, jídelní kout, TV-satelit, rádio a kachlová kamna. Sprcha, WC zvlášť. Topení v podlaze. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x dvoulůžko. 1x zkosený pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Balkon. Lehátka. Pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, dřevo (zdarma). Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Glödnitz: Útulná chalupa 'Fuggermühle'. 20 km od centra Feldkirchen, mimo obec, 1.6 km od centra, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 350 m od jezera, 50 m od potoka, ve slepé ulici. Společné: dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení. V domě: stolní fotbal, pračka. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, restaurace 1.5 km, jezero ke koupání 'privat' 350 m. Tenis 1.5 km, jízdárna 1.6 km, lanová dráha 12 km. Atrakce v blízkosti: Zwergenpark, Gurker Dom, Burgenstadt Friesach. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Glödnitz:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 750 m n.m.
Flattnitz je známé svojí rozličností lesní zvěře a pro od roku 1972 prohlášením za chráněnou oblast Flattnitzbach Hochmoor. Idylická, klidná obec s 1'004 obyvatel, 50 km severo-západně od Klagenfurt. V obci: restaurace.
informace pro letní ubytování
Tenis. Rajtování. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty. V létě pomoc při výstupech. Hřiště pro plážový volejbal.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Flattnitz, počet přepravních zařízení: 3x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:26
Mapa stránek ...