Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Frank' - Rakousko (Korutany), Feldkirchen in Kärnten. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 51 m2, v podkroví, částéčně zkosený, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj 14 m2, 2x lůžko. 1x pokoj 9 m2 se střešní okno, 2x lůžko. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Balkon 4 m2. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Frank, Feldkirchen in Kärnten

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9552_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 51 m2, v podkroví, částéčně zkosený, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj 14 m2, 2x lůžko. 1x pokoj 9 m2 se střešní okno, 2x lůžko. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Balkon 4 m2. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 14:10
Mapa stránek ...