Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Huber' - Rakousko (Korutany), Bleiburg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2. Komfortní a útulné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba) s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V bytě jsou palandy nebo jednolůžka. Byt může být také zkosen. Podle patra patří k bytu terasa nebo balkon. V tomto apartmánu jsou povoleny až 3 psi. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Huber, Bleiburg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9150_100_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2. Komfortní a útulné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba) s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V bytě jsou palandy nebo jednolůžka. Byt může být také zkosen. Podle patra patří k bytu terasa nebo balkon. V tomto apartmánu jsou povoleny až 3 psi.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 02:24
Mapa stránek ...