Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Huber' - Rakousko (Korutany), Bleiburg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 105 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, WC zvlášť, sprcha, TV-satelit a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní kout. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný panoramatický výhled na hory, do údolí a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V této nemovitosti jsou po ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Huber, Bleiburg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9150_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 105 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, WC zvlášť, sprcha, TV-satelit a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní kout. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný panoramatický výhled na hory, do údolí a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V této nemovitosti jsou povoleny až 3 psi.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.9.2018 09:52
Mapa stránek ...