Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Edelweiss' - Rakousko (Korutany), Bad Kleinkirchheim. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 35 m2 v 2. patře, jižní orientace. Jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka a 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 6 m2, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Edelweiss, Bad Kleinkirchheim

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9546_260_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2 v 2. patře, jižní orientace. Jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka a 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 6 m2, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.2.2018 20:36
Mapa stránek ...