Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Edelweiss' - Rakousko (Korutany), Bad Kleinkirchheim. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 35 m2 v 3. patře, jižní orientace. Renovovaný v roce 2014, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x sklápěcí dvoulůžko, 1x vysunovací lůžko, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na město. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Edelweiss, Bad Kleinkirchheim

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9546_260_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2 v 3. patře, jižní orientace. Renovovaný v roce 2014, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x sklápěcí dvoulůžko, 1x vysunovací lůžko, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na město.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:52
Mapa stránek ...