Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Ditz' - Rakousko (Korutany), Bad Kleinkirchheim. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC, WC zvlášť. V podkroví: galerie s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha, Sauna. E-topení. Malý balkon 3 m2, velká terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Pěkný panora ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Ditz, Bad Kleinkirchheim

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9546_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC, WC zvlášť. V podkroví: galerie s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha, Sauna. E-topení. Malý balkon 3 m2, velká terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 23:28
Mapa stránek ...