Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Sonnleiten' - Rakousko (Horní Rakousko), Schlierbach. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová chata 87 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled do údolí. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. 2 domácí zvířata ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Sonnleiten, Schlierbach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at4553_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 87 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled do údolí. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 19:14
Mapa stránek ...