Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Winten' - Rakousko (Horní Rakousko), Geinberg. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová polovina dvojdomku 100 m2. Částéčně renovovaná, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. Topení dřevem, solární vytápění. V horním patře: 1x velký pokoj 50 m2 s 2x pohovka. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Zde ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Winten, Geinberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at4943_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 100 m2. Částéčně renovovaná, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. Topení dřevem, solární vytápění. V horním patře: 1x velký pokoj 50 m2 s 2x pohovka. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Zde obýváte zcela obnovený cihlový dům z roku 1920, s velkou zahradou. Jedno kryté stání pro auto.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 29.6.2017 07:35
Mapa stránek ...