Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'große Winten' - Rakousko (Horní Rakousko), Geinberg. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'große Winten', 5-pokojová polovina dvojdomku 160 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, částéčně zkosená, moderní a útulné zařízení: velký obývací pokoj 50 m2 s knihovna, TV-satelit a rádio. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, gril) s jídelní kout. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x dvoulůžkový pokoj. Koupelna/bidet/WC, dvojumyvadlo. V podkroví: herní místnost s 1x vysunovací lůžko. 1x pokoj s 1x poh ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu große Winten, Geinberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at4943_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'große Winten', 5-pokojová polovina dvojdomku 160 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, částéčně zkosená, moderní a útulné zařízení: velký obývací pokoj 50 m2 s knihovna, TV-satelit a rádio. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, gril) s jídelní kout. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x dvoulůžkový pokoj. Koupelna/bidet/WC, dvojumyvadlo. V podkroví: herní místnost s 1x vysunovací lůžko. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. Topení dřevem, solární vytápění. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu a na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. Soukromý vstup. Zde obýváte ekologický dům v otevřené krajině na okraji lesa s velkorysým dělen ím místností a s velkou zahradou. Při stavbě byly použity přístupné přírodní materiály s pokud možno nejmenším zatížením prostředí. 1 kryté odsatavné místo pro auto.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 05:23
Mapa stránek ...