Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Winten' - Rakousko (Horní Rakousko), Geinberg. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojová polovina dvojdomku 160 m2 na 2 podlažích. Moderní a útulné zařízení: velký obývací pokoj 50 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, gril) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x pohovka. 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Koupelna/bidet/WC. Topení dřevem, solární vytápění. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajin ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Winten, Geinberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at4943_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová polovina dvojdomku 160 m2 na 2 podlažích. Moderní a útulné zařízení: velký obývací pokoj 50 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, gril) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x pohovka. 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Koupelna/bidet/WC. Topení dřevem, solární vytápění. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu a na les. K dispozici: Internet (DSL/LAN). Pozor prosím: nekuřácký byt. Zde obýváte ekologický dům v otevřené krajině na okraji lesa s velkorysým dělen ím místností a s velkou zahradou. Při stavbě byly použity přístupné přírodní materiály s pokud možno nejmenším zatížením prostředí. 1 kryté odsatavné místo pro auto.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 28.5.2017 16:25
Mapa stránek ...