Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Sonnenappartements' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Hofgastein. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Komfortní a starožitné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Zkosen 1x pokoj, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou (v délce 200 cm). Koupelna/WC. 2x balkon 10 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispoz ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Sonnenappartements, Bad Hofgastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5630_281_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Komfortní a starožitné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Zkosen 1x pokoj, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou (v délce 200 cm). Koupelna/WC. 2x balkon 10 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Domovní výtah jede pouze do druhého patra. Odtud je to ještě 8 schodů do 3. patra.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:20
Mapa stránek ...