Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alexander' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Hofgastein. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 42 m2, ve zvýšeném přízemí. Renovovaný v roce 2015, moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x malý pokoj s posuvnými dveřmi, bez okna s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. Malý balkon 7 m2. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. Haus 18/Top 14 u domu. Pozor prosím: nekuřácký by ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alexander, Bad Hofgastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5630_270_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2, ve zvýšeném přízemí. Renovovaný v roce 2015, moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x malý pokoj s posuvnými dveřmi, bez okna s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. Malý balkon 7 m2. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. Haus 18/Top 14 u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 05:26
Mapa stránek ...