Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alexander-Moser' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Hofgastein. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 42 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x malý pokoj s posuvnými dveřmi, okno do obývacího pokoje s 2 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha. Malý balkon 7 m2. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. Ha ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alexander-Moser, Bad Hofgastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5630_240_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x malý pokoj s posuvnými dveřmi, okno do obývacího pokoje s 2 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha. Malý balkon 7 m2. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. Haus 14/22/Top 13 u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Podzemní parkoviště přímo v domě s výtahem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 23:15
Mapa stránek ...