Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alexander-Moser' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Hofgastein. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 76 m2 v 2. patře. Jednoduché a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Otevřená nika se závěsem, bez okna s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Balkon 14 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alexander-Moser, Bad Hofgastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5630_240_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 76 m2 v 2. patře. Jednoduché a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Otevřená nika se závěsem, bez okna s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Balkon 14 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:22
Mapa stránek ...