Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alexander' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Hofgastein. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 75 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí lůžko, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC, WC zvlášť. Balkon 8 m2. Pěkný výhled na hory. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování ve Francii - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alexander, Bad Hofgastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5630_230_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 75 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí lůžko, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC, WC zvlášť. Balkon 8 m2. Pěkný výhled na hory.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.4.2017 07:30
Mapa stránek ...