Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Haus Achenstrasse' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Hofgastein. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 3. patře. Osobité a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj, bez okna s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Haus Achenstrasse, Bad Hofgastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5630_1_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 3. patře. Osobité a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj, bez okna s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 17:23
Mapa stránek ...